Nawigacja

Aktualności

Konkurs „Epizody z Powstania Wielkopolskiego w komiksie i plakacie pod patronatem Wojewody Wielkopolskiego” – harmonogram warsztatów – Poznań, październik 2018

2 października w Młodzieżowym Domu Kultury nr 3 przy ul. Jarochowskiego w Poznaniu odbyły się pierwsze warsztaty. Uczestnicy poznali techniki wykonywania plakatu oraz zapoznali się z metodami tworzenia komiksu i jego konstrukcją. Zajęcia odbyły się w małych grupach pod fachowym okiem prowadzących warsztaty: Katarzyny Makowskiej i Witolda Tkaczyka.

Zapraszamy zgłoszonych uczestników na zajęcia zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem.

Miejsce warsztatów:

Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 w Poznaniu

ul. Jarochowskiego 1, 60-235 Poznań

Tel: 61 866 57 47

Uczniowie szkół zgłoszonych do projektu przyjeżdżają z opiekunem, który ponosi odpowiedzialność za swoich uczniów w trakcie zajęć. W warsztatach może wziąć udział 4 uczniów i 1 opiekun w każdej kategorii ze zgłoszonej szkoły. Oznacza to, że jeśli szkoła zgłosiła swój udział w obu kategoriach, to ze szkoły może przyjechać 8 uczniów i 2 opiekunów. Zajęcia z komiksu i plakatu odbędą się jednocześnie w tych samych godzinach w oddzielnych salach.

Szkoły zapraszane są na warsztaty zgodnie z załączonym harmonogramem.

Organizatorem konkursu jest Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej w Poznaniu. Współorganizatorem jest Wielkopolski Kurator Oświaty w Poznaniu. Partnerami konkursu są: Wielkopolskie Muzeum Niepodległości oraz Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 w Poznaniu.

Szczegółowych informacji udziela:

Katarzyna Książkowska, koordynator projektu

e-mail: katarzyna.ksiazkowska@ipn.gov.pl, tel.: 61 835 69 64

Zapraszamy serdecznie!

Fot. Katarzyna Książkowska

do góry