Nawigacja

Aktualności

Pierwsza Olimpiada Gier Planszowych IPN – etap regionalny – Poznań, 16-17 lutego 2023

Olimpiada jest skierowana do miłośników gier planszowych i stwarza im okazję do zmierzenia się z innymi pasjonatami, aby najlepsi mogli powalczyć o medale podczas finałowych rozgrywek w Warszawie, w kwietniu 2023 r.

Zbierz drużynę (w niektóre gry zagrasz sam ze swoim przeciwnikiem, nie musisz nikogo więcej szukać…), znajdź opiekuna (jeśli jest wśród was ktoś niepełnoletni) i zgłoś swój udział w Olimpiadzie. Pamiętaj, możesz się zgłosić do rozgrywek tylko w jednej dyscyplinie (grze planszowej). Po wysłaniu zgłoszenia odezwiemy się do was, aby przekazać niezbędne szczegóły oraz rozwiać wątpliwości. Zgłoszenie możesz wysłać jako reprezentacja szkoły, drużyny harcerskiej, domu kultury, klubu planszówkowego czy innej organizacji. A nawet po prostu jako niezrzeszeni, chętni do inteligentnej rozrywki. Jeśli nie znasz jeszcze gier olimpijskich, to nie jest wymówka! Przekażemy ci wskazówki, podpowiemy jak zacząć, a nawet umówimy się na rozgrywkę pokazową.

Etap regionalny w Poznaniu odbędzie się 16–17 lutego 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 69 im. Jarogniewa Drwęskiego. Zapisy do 12 lutego przyjmowane są poprzez formularz na stronie olimpiadagier.org. Tam też znajduje się pełen pakiet szczegółowych.

Koordynator regionalny: Witold Sobócki tel. 61 835 69 64

do góry