• Youtube
  • Facebook
  • Szukaj

Pokaz filmu „Popiełuszko. Wolność jest w nas” w ramach Klubu Historycznego im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” – Poznań, 12 grudnia 2014

12.12.2014

W przededniu 33. rocznicy wprowadzenia w Polsce stanu wojennego, w ramach spotkań Klubu Historycznego im. gen. Roweckiego „Grota" w Poznaniu, 12 grudnia 2014 r. (piątek) o godz. 18.00 w studyjnym kinie Rialto odbędzie siępokaz filmu fabularnego „Popiełuszko. Wolność jest w nas" w reżyserii Rafała Wieczyńskiego. Projekcję poprzedzi prelekcja historyczna historyka z IPN w Poznaniu.

Grudniowe spotkanie Klubu Historycznego gen. „Grota" wpisuje się w miejskie obchody 33. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, których współorganizatorem jest Zarząd Regionu NSZZ Wielkopolska „Solidarność".

do góry